významné výsledky z roku 2016

06.02.2017 19:02

Významné výsledky a  medailová umístění r. 2016

oddíl šermu Slavoje Litoměřice

 

8.1.2016     Krakov    Evropský pohár kadetů (203 závodníků)

                     3. místo    Ondřej Strnad                  

                  (celkem postup na 18.místo evropského žebříčku kadetů z 728)

9.1.2016     Kraakov    Evropský pohár kadetek (157 závodnic)

                    23.místo    Kateřina Došková

 

9.1.2016                         Teplice - mistrovská soutěž veteránů

                        1.místo  Jiří Bodó  fleret  kategorie 60+ 

                        2.místo      -„-         kord        -„-

                        1.místo   Vlad. Hovorková  kord  kategorie 50+

 

31.1.2016                       Olomouc - mistrovská soutěž Č.poháru  kadetů

                        2.místo  Jan Stehlík

                        3.místo  Ondřej Strnad (celkem postup na 18.místo evropského žebříčku

                                                                  kadetů z 620)

 

29.2-4.3.016                    ME kadetů Novy Sad 28.2.-4.3.016

                        13.místo Ondřej Strnad  kadeti

                        21.místo Kateřina Došková  kadetky

                        13.místo družstvo ČR Strnad,Stehlík (Litoměřice)

                                                              + Jurka,Volák (Dukla Olomouc)

                        13.místo družstvo ČR Došková (Litoměřice)

                                                              + Špatenková (Dukla Olomouc)

                                                                 Coufalová (Běláp.Bezdězem)                         

                                                                 Saligerová (Loko K.Vary)

 

21.2.2016                       Dukla Praha mistrovská soutěž Č.poháru  juniorů 

                        5.místo  Ondřej Strnad  (kadet)

 

5.3.016                           Ústí n/l. mistrovská soutěž Č.poháru  žáků

                         6.místo  Krištof Pelikus

 

19.3.016                          K.Vary mistrovská soutěž Č.poháru  kadetů

                         3.místo  Ondřej Strnad

                         5.místo  Jan Stehlík

 

20.3.016                          K.Vary mistrovská soutěž Č.poháru  juniorky+kadetky

                         2.místo  Kateřina Došková kadetky

                         3.místo           -„-                  juniorky

 

26.3.016                          SC Praha mistrovská soutěž Č.poháru  ml.žáků

                         6.místo  Jiří Došek                  

 

28.3.-4.4.016                  Mistrovství Světa Francie Bourges  kadeti,junioři

                       23.místo  Kateřina Došková   kadetky

                       63.místo  Ondřej Strnad

 

9.4.016                           Liberec  mistrovská soutěž Č.poháru  seniorů

                         3.místo  Michal Čupr

 

 

24.4.2016                       Liberec mistrovská soutěž Č.poháru  minižáků, minižaček

                         2.místo  Klára Kuglerová

                         3.místo  Lucie Matějčková

 

1.5.2016                         K.Vary mistrovská soutěž Č.poháru  juniorky+kadetky     

                         2.místo  Kateřina Došková kadetky

                         2.místo           -„-                  juniorky

          

15.5.2016                      Liberec  Finále Mistrovství ČR dospělí

                         6.místo  družstvo (M.Čupr,T.Krajsa,Jiří Bodó)

 

21.5.2016                      Bělá p.Bezdězem Finále Mistrovství ČR ml.žáci

                         8.místo  Jiří Došek + 8.místo M-ČR + 7.místo Č.pohár

 

28.5.2016                      Karlovy Vary Finále Mistrovství ČR junioři

                         6.místo  Ondřej Strnad + 4.místo M-ČR + 6.místo Č.pohár

                         2.místo  Kateřina Došková + 2.místo M-ČR + 1.místo Č.pohár

 

11.6.2016                      Teplice Finále Mistrovství ČR ninižáci

                         3.místo   Klára Kuglerová + 4.místo M-ČR + 5.místo Č.pohár

                         6.místo   Lucie Matějčková + 9.místo M-ČR

 

18.6.2016                      Olomouc Finále Mistrovství ČR kadeti

                         2.místo    Ondřej Strnad  + 3.místo M-ČR + 2.místo Č.pohár

                         9.místo    Jan Stehlík + 5.místo M-ČR + 4.místo Č.pohár

                         2.místo    družstvo (O.Strnad.J.Stehlík.M.Dienelt)

 

Sezóna 2016-2017 / podzim

 

10.9.2016                    Hradec Králové - mistrovská soutěž veteránů

                        2.místo  Jiří Bodó  fleret  kategorie 60+ 

 

15.10.2016                  Karlovy Vary Mezinárodní turnaj mužů

                        7.místo  Michal Čupr

 

23.10.2016                  Č.Šternberk - mistrovská soutěž veteránů

                        1.místo  Jiří Bodó  fleret  kategorie 60+ 

 

29.10.2016      SC Praha a USK Praha mistrovská soutěž ml.žáků

                        5.místo   Jiří Došek   kord

 

13.11.2016     RIEGER Praha - mistrovská soutěž veteránů

                        2.místo  Jiří Bodó  fleret  kategorie 60+ 

 

17.12.2016     Zlatý kord Písku - mistrovská soutěž mužů

                        6.místo  Michal Čupr

18.12.2016     latý kord Písku - mistrovská soutěž žen + juniorek

                        2.místo  Kateřina Došková / juniorky

                        2.místo               -„-             / ženy

 

Za oddíl šermu  J.Suchý

19.12.2016