významné výsledky oddílu v r.2015/2016

26.04.2016 10:24


Slavoj
Litoměřice - oddíl šermu


Přehled
medailových a významných výsledků oddílu


Sezóna 2015-2016

13.9.2015                        
Budapest    Evropský pohár
kadetů (178 závodníků)

                     11.
místo    Ondřej Strnad                  

                  (celkem postup
na 27.místo evropského žebříčku kadetů z 578)

 

3.10.2015                        Olomouc
- mistrovská soutěž Č.poháru kadeti

                       
2.místo   Ondřej Strnad

 

4.10.2015                        Olomouc
- mistrovská soutěž Č.poháru 
juniorky+kadetky

                        1.místo   Kateřina Došková  juniorky

                        1.místo   Kateřina Došková  kadetky

 

10.10.2015                      Karlovy Vary
mezinárodní turnaj - ženy
  

                        5.místo 
Kateřina Došková (kadetka)

 

11.10.2015                     Karlovy Vary - mistrovská
soutěž Č.poháru  junioři

                       
2.místo  Ondřej Strnad  (kadet)

 

21.11.2015                   
Bělá p.Bezdězem - mistrovská soutěž Č.poháru minižaček

                        3.místo  Rozárka Zímová

 

28.11.2015                   
Praha SC - mistrovská soutěž Č.poháru kadeti

                        1.místo  Jan Stehlík

 

29.11.2015                   
Praha Dukla - mistrovská soutěž veteránů

                        2.místo  Jiří Bodó fleret  kategorie 60+ 

                        3.místo      -"-         kord

                        3.místo  Petr Špatenka kord  kategorie 40+ 

 

5.12.2015                       Praha
Vršovice - mistrovská soutěž Č.poháru 
junioři

                       
2.místo  Ondřej Strnad  (kadet)

 

5.12.2015                       Praha
Vršovice - mistrovská soutěž Č.poháru 
ženy

                        5.místo  Kateřina Došková (kadetka)

 

12.12.2015                    Písek - mistrovská soutěž Č.poháru  muži

                       
2.místo  Michal Čupr

 

13.12.2015                     Písek
- mistrovská soutěž Č.poháru 
juniorky+kadetky

                        1.místo   Kateřina Došková  juniorky

                        1.místo   Kateřina Došková  kadetky

 

 


Významné výsledky a  medailová umístění r.2016


oddíl šermu Slavoje
Litoměřice

 

8.1.2016                         Krakov    Evropský pohár kadetů (203 závodníků)

                     3. místo    Ondřej Strnad                  

                  (celkem postup na 18.místo evropského
žebříčku kadetů z 728)

9.1.2016                         Krakov    Evropský pohár kadetek (157 závodnic)

                    23.místo    Kateřina Došková

 

9.1.2016                         Teplice - mistrovská soutěž
veteránů

                        1.místo 
Jiří Bodó  fleret  kategorie 60+ 

                        2.místo      -"-         kord        -"-

                        1.místo   Vlad.
Hovorková  kord  kategorie 50+

 

 

31.1.2016                       Olomouc - mistrovská
soutěž Č.poháru  kadetů

                        2.místo  Jan Stehlík

                       
3.místo  Ondřej Strnad (celkem postup na 18.místo evropského žebříčku

                                   
                              kadetů z 620)

 

 

29.2-4.3.016                   
ME kadetů Novy Sad 28.2.-4.3.016

                        13.místo
Ondřej Strnad  kadeti

                        21.místo
Kateřina Došková  kadetky

                        13.místo
družstvo ČR Strnad,Stehlík (Litoměřice)

                                                              + Jurka,Volák (Dukla Olomouc)

                        13.místo
družstvo ČR Došková (Litoměřice)

                                                      
       + Špatenková (Dukla
Olomouc)

                                                                
Coufalová (Běláp.Bezdězem)                         

                                                                
Saligerová (loko K.Vary)

 

21.2.2016                      
Dukla Praha mistrovská soutěž Č.poháru  juniorů 

                       
5.místo  Ondřej Strnad  (kadet)

 

 

5.3.016                          
Ústí n/l. mistrovská soutěž Č.poháru 
žáků

                         6.místo  Krištof Pelikus

 

19.3.016                         
K.Vary mistrovská soutěž Č.poháru 
kadetů

                        
3.místo  Ondřej Strnad

                        
5.místo  Jan Stehlík

 

20.3.016                         
K.Vary mistrovská soutěž Č.poháru 
juniorky+kadetky

                        
2.místo  Kateřina Došková kadetky

                        
3.místo           -"-                  juniorky

 

26.3.016                         
SC Praha mistrovská soutěž Č.poháru 
ml.žáků

                         6.místo 
Jiří Došek                  

 

28.3.-4.4.016                  Mistrovství
Světa Francie Bourges  kadeti,junioři

                       23.místo  Kateřina Došková   kadetky

                       63.místo  Ondřej Strnad

 

9.4.016                          
Liberec  mistrovská soutěž
Č.poháru  seniorů

                         3.místo  Michal Čupr

 

24.4.2016                      
Liberec mistrovská soutěž Č.poháru 
minižáků, minižaček

                         2.místo 
Klára Kuglerová

                        
3.místo  Lucie Matějčková

 

 

Za oddíl šermu  J.Suchý

25.4.2016